काठमाडाै ।। गैरआवासीय नेपाली संघको नयाँ नेतृत्वका लागि आज चुनाव हुँदैछ । ४२ पदका लागी आज निर्वाचन हुनेछ । मनोनयन दर्ता आज दिउँसो १२ बजेसम्म खुला रहने निर्वाचन समितिका सदस्य कुलप्रसाद पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । निर्वाचनमा विभिन्न देशका २५ सय गैर आवसीय नेपालीले मतदान गर्नेछन् । संघले हिजो नै मतदाताको नामावली सार्वजनिक गरिसकेको छ । करीब ८० लाख नेपालीहरु पढाई, रोजगारी र व्यापार व्यवसायको लागी विदेशमा स्थायी रुपमा बसोबास गरिरहेको तथ्य प्राप्त भएसंगै गैरआवासिय नेपाली संघको वेवसाइटमा उल्लेख भए अनुसार पछिल्लो समय ३२ हजार ६ सय ८८ जनाले सदस्यता लिएका छन् ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।
अघिल्लो सामग्रीनेकपाकाे चियापान आज
यसपछिको सामग्रीविश्व खाद्य दिवस आज
सुमिन्त्रा मिडिया प्रा.लि. गौर रौतहटद्वारा संचालित याे संगम खवर नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनु भएकोमा धन्यवाद । समाचारको लागि +977-9845134379 फोन गर्नुहोस् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here