File Photo

भक्तपुर ।। भक्तपुरमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण रोक्न सरकारले गरेको लकडाउन अवधिमा पनि गाउँगाउँमा नयाँ मान्छे आउन थालेपछि विभिन्न जिल्ला भित्रका विभिन्न बाटोहरु बन्द गर्न थालिएको छ ।

एम्बुलेन्स, दमकल लगायतका अत्यावश्यक सवारी साधन र प्रेस बाहेक अन्य सवारी साधन चलाउन नपाइने र स्थानीय भन्दा बाहिरका मानिसलाई प्रवेश निषेध गर्नेगरी बाटो बन्द गराएका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिकालको शहरी स्वास्थ्थ केन्द्रबाट दधिकोट जाने मुख्य सडकमा सबारी साधन आवत,जावतमा रोक लगाएको छ ।

सडकमा सूचना टाँस गर्दै नयाँ मान्छेलाई प्रवेश निषेध गर्नुको साथै सवारी साधन संचालनमा रोक लगाएको छ । त्यसैगरी सूर्यविनायक नगरपालिकाको कटुञ्जे लामडाँडा, भुजुटोल, सान्थीपथ, शुशिला भैरबका स्थानीयले लकडाउनलाई उलघन गर्नेको संख्या बढेको भन्दै बाटो नै बन्द गराएका हुन् ।

यसैगरि चाँगुनारायण नगरपालिका ९ सुडालमा पनि बाहिरका मानिसलाई आवतजावतमा रोक लगाइएको छ । यस्तै मध्यपुरथिमि नगरपालिका जुडिबुटीमा रहेको विपी आँखा अस्पताल क्षेत्र आसपासमा काठमाण्डौं र भक्तपुर जोड्ने हनुमन्ते खोलाको फलामे पुलमा स्थानीयले तगारो राखेर आवतजावतमा रोक लगाएपछि बिरोध भएको छ ।

बिरोधका कारण आठदिनपछि प्रहरीको सक्रियतामा स्थानीयले उक्त तगारो आज हटाएर आवत जावतमा सहज बनाएका छन् । तर जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले सडक बन्द गराएकोमा वा सडक अवरोधले समस्या पर्यो भनेर उजुुरी नआएको जनाएको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here