काठमाडौं ।। बलिउड अभिनेता अक्षय कुमारको फिल्म ‘गुड न्युज’ को पोष्टर सार्वजनिक गरिएको छ । अक्षय कुमारले टवटी गरेर यो फिल्मको पोष्टर सार्वजनिक गरेका हुन् । यो चलचित्रमा अक्षय कुमार र करीना कपुर जोडिको रुपमा देखिने छन् । साथै यो चलचित्रमा दिलजीत दोसांझ र कियारा आडवाणी पनि देखिने छन् । सेयर गरेको पोष्टरमाथि धेरै प्रतिक्रिया आइरहेका छन् । प्रतिक्रियाको क्रममा भारतका हास्यकलाकार कपिल शर्माले पनि ट्वीटमार्फत् आफ्नो प्रतिक्रिया दिएका छन् । अक्षय कुमारको फिल्म ‘गुड न्यूज’ को पोस्टर सेयर गर्दै कपिल शर्माले लेखे, ‘बधाई छ । पोस्टर निकै राम्रो देखिएको छ तर मेरो गुड न्यूज तपाईंको भन्दा अघि आउँछ । अल द बेस्ट टीम गुड न्यूज ।’

कपिल शर्माले यसो भनेर गुड न्यूज फिल्म रिलिज अगावै उनको सन्तानको जन्म हुने बताएका छन् । करण जोहरको धर्मा प्रोडक्शनको व्यानरमा बन्न लागेको चलचित्र ‘गुड न्यूज’ बाट राज मेहता निर्देशकको रुपमा डेब्यु गर्दैछन्। चलचित्र आगामी डिसेम्बर २७ मा रिजिल हुनेछ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here