।। नेपाल भ्रमणमा रहेको इंग्ल्याण्डका पुरानो क्रिकेट क्लब मेरिलिबोन (एमसीसी)ले आज नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमसँग मैत्रीपूर्ण प्रतियोगिता खेल्दैछ । हिजो त्रिवि क्रिकेट मैदानमा नेपालको यू १९ क्रिकेट टिमसँग एक दिवसीय प्रतियोगिता खेलेको थियो । जसमा नेपाल यू १९ टिम ३८ रनले पराजित भयो । इंग्ल्याण्डका पुरानो क्रिकेट क्लब मेरिलिबोन अस्ति नेपाल आएको थियो । एमसीसीले आज नेपालको सिनियर टिमसँग खेल्ने छ । कीर्तिपुरस्थित टीयू क्रिकेट मैदानमा आज भएको खेलमा एमसीसीसँग नेपाली टिम ३८ रनले पराजित भएको हो । एमसीसीले दिएको ३ सय ३५ रनको फराकिलो लक्ष्यसहित जवाफी ब्याटिङ गरेको नेपालले ५० ओभरमा ९ विकेट गुमाएर २ सय ९६ रन मात्र बनाउन सक्यो । एकदिवसीयपछि एमसीसीले नेपालसँग टी–ट्वान्टी र फस्ट क्लास क्रिकेट खेल्नेछ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here