रौतहट ।। प्रदेश २ सरकारका मुख्य मंत्री महमद लालबाबू राउत गद्दीलाइ रौतहट जिल्लाको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ ख मा भव्य एवं ऐतिहासिक स्वागत गरिएको छ ।
बौधिमाई नगरपालिकामा आयोजना गरिएको शुभकामना आदान प्रदान तथा मुख्य मंत्री बेटी बचाऊ बेटी पढ़ाउ अभियान अंतर्गत साइकल वितरण कार्यक्रममा सहभागी हुनको लागि रौतहट आउनु भएका मुख्य मंत्री राउत तथा भूमि व्यवस्था कृषि तथा सहकारी मंत्री शैलेन्द्र साहलाइ प्रदेश सदस्य रामकिशोर यादवले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रमा भव्य स्वागत गरेका हुन ।
१५१ किलोको फूलको मालाले स्वागत गरिएको थियो । मुख्य मंत्री राउतको स्वागतको लागि सयौँको संख्यामा युवा दस्ता मोटरसाइकलमा पार्टीको झण्डा लगाएर अघि अघि रहेको थियो भने सुरक्षा प्रमुखको स्कार्टिंग साथै ५० वटा गाडीमा पार्टीका नेता कार्यकर्त्ताहरु पछि पछि कार्यक्रम स्थल पुगेका थिए ।
पटक पटक रौतहट आएका मुख्य मंत्री राउतलाइ यस्तो स्वागत भएको थिएन । प्रदेश सांसद यादवले यस पाली गरेको यादगार स्वागत देखेपछि मुख्यमंत्री राउत हर्षित एवं उत्साहित देखिएका थिए । पार्टीको मुख्य मंत्री रहेको स्वागतको लागि क्षेत्रका कार्यकर्त्ताहरु काम छाडेर पुगेका थिए । २ बजे देखि शुरू भएको कार्यक्रममा बेलुकी साझ करीव ८ बजे सम्म बसेका थिए ।
समाजवादी पार्टीका नगर अध्यक्ष यादवले बुझाए ज्ञापन पत्र
रौतहट ।। समाजवादी पार्टी नगर समिति राजदेवी रौतहटले विभिन्न १५ बुँदे मांग राख्दै राजदेवी नगरपालिकाका मेयर धीरेन्द्र कुमार सिंहलाइ सोमबार ज्ञापन पत्र बुझाएका छन ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here