जनकपुरधाम ।। राष्ट्रीय जनता पार्टीका सांसद प्रमोद साहको पक्राउविरुद्ध जनकपुर तनावग्रस्त बनेको छ ।
जनकपुर विमानस्थलस्थित बुद्ध एयरको काण्टर तोडफोडको आरोपमा पक्राउ परेका सांसद साह, विमानस्थलमा विरामीको अवस्था हेर्न नसकेर आक्रोशमा आएर तोडफोडमा गरेका सांसद साहको रिहाईको माग गर्दै राजपाले आन्दोलन सुरु गरेको हो । उनको पक्राउको विरोधमा जनकपुरसहित विभिन्न जिल्ला प्रदर्शन भईरहेको छ ।
बुधबार विहानै देखि राजपा नेपालका नेता कार्यकर्ताले जनकपुरको रामानन्द चोक सहित विभिन्न चौकमा टायर बालेर चक्काजाम गरेका छन् । प्रदर्शनकारी र प्रहरी विच झडप समेत भएको स्थानियहरुले बताएका छन् । जनकपुरको अवस्था अहिले तनावपूर्ण बनेको छ ।

सांसद प्रमोद साहलाई ४ दिनको म्याद थप, मधेशीका जिल्लामा आन्दोलन
सांसद शाह पक्राउ, सरकार निरंकुश बन्दैछ भन्दै महतोको कडा चेतावनी
राजपा सांसद साहको रिहाइको माग गर्दै विरगञ्जमा प्रदर्शन

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here