एजेन्सी ।। कोरोना संक्रमणका कारण लकडाउन पछि विश्वकै मनोरञ्जन उद्योग बन्द गरिएको छ । फिल्म,टीभी सिरियल तथा गीतसंगीतका भिडियो पनि सुटिङ हुन सकेको छैन ।तीन महिना लामो प्रतिक्षा पछि भारतको महाराष्ट्र सरकारले जुनमा फिल्म शूटिंग गर्न अनुमति प्रदान गरियो । महाराष्ट्र सरकारले १६ पेज लामो गाइडलाइन प्रस्तुत गरयो । जसमा लेखिएको थियो कि छायांकनको समयमा मास्क लगाउनुपर्ने, मेकअप म्यानले पीपीई लगाएर मात्रै मेकअप गर्न पाउने, छायांकन सेटमा सामाजिक दुरी कायम गर्नुपर्ने, छायांकनको समयमा भिड जम्मा गर्न नपाइने, छायांकन सेटमा डाक्टर र नर्स अनिवार्य हुनुपर्ने, गर्भवती कलाकारलाई छायांकनमा ल्याउन नपाइने, ६५ वर्षभन्दा माथिका कलाकार वा अन्य क्रु सदस्यलाई छायांकनमा काम गराउने नपाइनेलगायतका नियम छन् ।
किनभने तिनीहरू कोरोनाको उच्च जोखिममा छन्। हेमा मालिनी, शबाना आजमी, रजा मुरादलगायत उद्योगका धेरै वरिष्ठ कलाकारहरूले यस विषयमा आपत्ति जनाए। अब ज्याकी श्रॉफ पनि यि व्यक्तिहरुमा सामेल भएको छ।
धेरै चलचित्र र टिभिी सिरियलमा अभिनय गरिसकेका अभिनेता कंवलजीत सिंहले ६५ का कट अफमा आपत्ति व्यक्त गरे जसको जवाफमा ज्याकीले स्पष्ट रूपमा भने कि यो काट्नु हुँदैन। कन्वलजीतले लेखेका थिए, जेष्ठ नागरिकलाई सुरक्षित गर्न। ६५ कट लाइन हैन । यस चूहों को जाल जीवन को इन्कार गर्न को लागी एक अभिनेता क्यामेरा सामना गर्नु पर्छ।
हामी एक्लोपनाको कारण मर्छौं, हामीलाई जे मनपर्दछ त्यो कहिले पनि गर्दैन। हामीलाई काम गर्न दिनुहोस् हामीलाई अलिकति महसुस गरौं।


अभिनेताको यस ट्वीटमा, ज्याकी लेख्छन्, त्यहाँ कुनै कट अफ पोइन्ट हुनु हुँदैन, यो सजिलो छु।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here