दिल्ली ।। कांग्रेस कार्य समिति (सीडब्ल्यूसी) को आज दिल्लीमा बैठक बसेको थियो । उक्त बैठकमा कांग्रसका पार्टी अध्यक्ष सोनिया गान्धीले चीनको मुद्दामा सरकारलाई निशाना बनाए । उनले भने कि सीमानामा चीनसँग भइरहेको स्कंट भाजपा सरकारको गलत व्यवस्थापन र गलत नीतिहरूको परिणाम हो। सोनियाले पेट्रोल र डिजेल र कोरोनाको दर बढाउँदै सरकारलाई पनि हमला गरे। उनले भने कि कोरोना महामारीको गलत व्यवस्थापन नरेन्द्र मोदी सरकारको सबैभन्दा डरलाग्दो असफलताहरूमा गिनाइन्छ।
चीनको मुद्दामा भाजपा र कांग्रेस बीच बहस तेज भएको छ ।
सोनिया भन्दा अघि पूर्व प्रधानमन्त्री मनमोहन सिंहले सोमबार भनेका थिए कि प्रधानमन्त्री मोदीले देशको सुरक्षा जस्ता मुद्दाहरूको बारेमा विचारशील बयान दिनु पर्छ। यसको जवाफमा भाजपा अध्यक्ष जेपी नड्डाले भने कि कांग्रेसले द्धघ,००० किलोमिटर भारत चीनलाई हस्तान्तरण गर्यो। मनमोहनको समयमा चीनले २०१० र २०१३ बीच टण्ण् चोटि घुसपैठ गरेको थियो।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here