एजेन्सी ।। माइक्रो(ब्ल्गिंग साइट ट्विटरले आफ्ना (IOS)आईओएस प्रयोगकर्ताहरूको लागि विशेष सुविधा सुरू गर्यो। जसके नाम छ भ्वाइस फिचर। यस सुविधाहरूको माध्यमबाट प्रयोगकर्ताहरू आफ्नो आवाज र ट्वीट रेकर्ड गर्न सक्षम हुनेछन्। साथै, यसले प्रयोगकर्ताहरूको धेरै समय बचत गर्दछ। यद्यपि कम्पनीले अझैसम्म स्पष्टीकरण दिएका छैन कि एन्ड्रोइड प्रयोगकर्ताहरूको लागि भ्वाईस सुविधा कहिलेसम्म जारी गरिनेछ।

ट्विटर कम्पनीले ट्वीट गरी लेख्यो कि हामीले हाल आईओएस प्रयोगकर्ताहरूको लागि भ्वाइस फीचर जारी गरेका छौं। प्रयोगकर्ताहरू ज्ञद्धण्० सेकेन्डको आवाज रेकर्ड गर्न र ट्वीट गर्न सक्दछन्। यस बाहेक यस ट्वीटमा एउटा भिडियो पनि साझेदारी गरिएको छ, जसले यो शिक्षकले कसरी काम गर्छ भनेर वर्णन गर्दछ।
यो कसरी ट्वीटरको नयाँ फिचरले काम गर्दछ
ट्विटर द्वारा साझा गरिएको भिडियो अनुसार, यदि तपाईं आफ्नो आवाजमा पनि ट्वीट गर्न चाहानुहुन्छ भने, पहिले नयाँ पोष्टमा ट्याप गर्नुहोस्। यहाँ तपाईले अडियो रेकर्ड गर्न विकल्प पाउनुहुनेछ। यस विकल्पमा ट्याप गर्नुहोस् र तपाईंको आवाज रेकर्ड गर्नुहोस्। त्यसो गरिसकेपछि, भयो बटनमा ट्याप गर्नुहोस्। यस पछि तपाईंको रेकर्ड गरिएको ट्वीट साझा हुनेछ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here