एजेन्सी ।। बलिउड अभिनेता सुशांत सिंह राजपूतको आत्महत्याबाट सम्पूर्ण बॉलिवुड स्तब्ध छ। सुशांतको निधनमा बलिउडका सबै सेलेब्रेटीहरूले शोक व्यक्त गरेका छन्। यसै बीच अभिनेता मिथुन चक्रवर्ती पनि यस घटनाबाट गहिरो दु: खी छन्। मिथुनले घोषणा गरेको छ कि सुशांत सिंह राजपूतको आकस्मिक मृत्यु र घातक कोरोना भाइरसको बढ्दो प्रकोपको कारण उसले आफ्नो जन्मदिन मनाउँदैन। मिथुनको छोरो नामाशीले यस बारे जानकारी दिएका छन्।यसभन्दा पहिले सुशांतलाई सम्झाउँदै नामाशीले ट्विटरमा लेखेका थिए, ‘मृतकको सम्मान। याद गर्नुहोस् उनीहरू द्वारा राम्रो राम्रो काम गरियो। एक अर्कालाई आरोप लगाउँनुहुन्न। तपाईको निराशालाई त्यस्तो समयमा हटाउनुहोस् जब कोही दु: खको रूपमा मर्दछ। व्यक्तिहरूलाई बताउनुहोस् जहाँ उनीहरू मानसिक तनावबाट मुक्त हुन सक्छन्। पहिले व्यक्तिहरूमा पुग्नुहोस्, पछि गुनासो गर्नुहोस्। पहिले सहयोग हुनुहोस्। ‘हामी तपाईंलाई बताउँछौं कि नमाशी छिट्टै निर्देशक राजकुमार संतोषीको रोमान्टिक कमेडी फिल्म ब्याड ब्वा अमरीन कुरेशीको साथ बॉलिवुड डेब्यू गर्न लागेका छन्। फिल्म मोहित सूरीले लेखेका हुन् र दिवालीकाे अवसरमा २०२० मा रिलीज हुनेछन्।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here