राजेन्द्र महतो

लहान ।। गृहकार्य नगरेको भन्दै कक्षा -६ मा अध्ययनरत बालकको हात भाँच्ने मिर्चेया नगरपालिका- ६ स्थित स्वस्तिक पाठशालामा कार्यरत शिक्षकलाई प्रहरी ले पक्राउ गरेको छ। सिरहा नगरपालिका वडा नम्बर २ घर भई सोही विद्यालयको होस्टेलमा बसेर अध्ययन गर्दै आएका कक्षा ६ का १४ बर्षीय बालक ऋतिक यादव लाई गृहकार्य नगरेको भन्दै कुटपिट गरी हात भाँचिदिएको आरोपमा नेपाली बिषयका शिक्षक तारा कार्की लाई प्रहरी ले पक्राउ गरेको हो। कुटपिटबाट रितिकको बायाँ हात भाँचिएकाले शिक्षक कार्कीलाई पक्राउ गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय मिर्चैया ले बताएका छन। रितिकको बायाँ हात भाँचिएपछि अभिभावकले उपचार गराउँदै आईतबार नै घर लगेका छन् । ऋतिक पछिल्लो ६ बर्षदेखि यहीं विद्यालयको होस्टेलमा रहेर पढ्दै आएका थिए ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here