राजेन्द्र महतो

लहान ६ ।। चिसोले जनजीवन प्रभावित हुनथाले पछि सिरहाको सिरहा नगरपालिका वडा नं. ३ मखनाहा रमौल का २२५ जना अति विपन्न गरिव, असहाय जेष्ठ नागरिक, दलित र सुत्केरी महिलाहरूलाई आइतबार कम्बल वितरण गरिएको वडा नं.३ का वडा अध्यक्ष राम बहादुर मन्डल ले बताएका छन। केही दिन यता लगातार शीतलहर चल्दा विपन्न गरिव, असहाय जेष्ठ नागरिक, दलित र सुत्केरी महिलाहरूलाई असहज भइरहेको अवस्थामा सिरहा नगरपालिकाले कम्बल वितरण गरे पछि उनीहरुले राहतको महसुस गरेका छन् । उक्त कम्बल वितरण कार्यक्रममा सिरहा नगरपालिकाका मेयर अशेश्वर प्रसाद यादव, सिरहा न- पा-वडा-११का वडाध्यक्ष बिनोद कामती ,-वडा-४का वडाध्यक्ष इजहारुल , सिरहा नगरपालिकाका कर्मचारी बलराम यादब, बिरेन्द्र यादव , नागरिक समाज, पत्रकार लगायतको रोहबरमा कम्बल वितरण गरिएका छन ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here