मुम्बई ।।  सोसल मिडियामा आजकल बलिउड सेलिब्रिटीहरूलाई ट्रोल गर्नु सामान्य बनेको छ । बक्स अफिसमा हिट फिल्म ‘पति पत्नी और ओ’ नायिका अनन्या पाण्डेलाई पनि हालै ट्रोल गरिएको छ । ट्रोलरहरूले उनलाई प्रश्न गरेका छन्, के उनी प्रेग्नेन्ट छिन् है ? ’

अनन्याले यसलाई वाहियात प्रश्न भनेकी छिन् । उनको भनाइ छ, ‘के मान्छेहरूलाई लाग्छ कि म प्रेग्नेन्ट छु । म यसमा यस या नो मा कन्फर्मेसन दिन जरुरी ठान्दिनँ । कस्तो वाहियात प्रश्न ।’

हालै रिलिज भएको फिल्म ‘पति पत्नी और ओ’ को प्रमोसनको बेला फिल्मका अभिनेता कार्तिक आर्यनका साथ उनको दिनचर्या बाक्लिएको थियो । यसलाई उनीहरू डेटमा रहेको अथ्र्याइएको थियो । तर दुवैले यसलाई हल्ला बताएका छन् । ट्रोलरहरूले हद पार गर्दै प्रेग्नेन्टसम्मको प्रश्न तेस्र्याइदिए । अनन्या हाल ईशान खट्टरका साथ फिल्म ‘खाली पिली’ की सुटिङमा व्यस्त छिन् ।

श्रोत ः अन्नपूर्ण पोष्ट

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here