एजेन्सी ।। अमेरिकी मयागजिन फोब््रसले यो वर्ष धेरै कमाई गर्ने बलिउड कलाकारको सूची सार्वजनिक गरेको छ । हरेक वर्ष बलिउड कालाकारहरुको आमदानी सार्वजनिक भएरहेको हुन्छ । यो वर्ष पनि त्यसतै बलिउड कलाकारहरुको सूची सार्वजनिक भएको हो । फोब््रस सेलेब्रिटी २०१९ को लिसटअनुसार जसमा सबै भन्दा अगाडी नायक अक्षय कुमार छन् । उनले यो वर्ष २९३.२५ करोड आम्दानी गरेका छन् ।
यस्तै, दोस्रोमा नायक सलमान खानले यो बर्ष २२९ करोड कमाएका छन् । नायक अमिताभ बच्चनले यो बर्ष २३९ करोड कमाएका छन् । नायक साहरुख खानको भने यो बर्ष कुनै पनि चलचित्र रिलिज भएन । विभिन्न विज्ञापनको प्रमोशनबाट मात्र उनले यो बर्ष १२४ करोड कमाएका छन् ।
यो सूचीमा नायक रणवीर सिंहको नाम पनि अगाडि छ । रणवीरले १२४ करोड कमाउँदा नायिका आलिया भट्टले ५९ करोड, दीपिका पादुकोणले ४८ करोड आम्दानी गरेका छन् । यस्तै, अजय देवगणे ९४ करोड, रजनीकान्तले १ सय करोड, आमिर खानले ८५ करोड, ऋतिक रोशनले ५८ करोड आम्दानी गरेका छन् ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here