धनुषा ।। धनुषामा दुई मोटरसाइकल र ट्रक एकापसमा ठोक्किदा १ जनाको मृत्यु भएको छ भने अन्य दुई जना घाइते भएका छन् । पूर्वबाट पश्चिमका लागि छुटेको गरेको ज ९ प ९८५९ नम्बरको मोटरसाइकल, विपरीत दिशाबाट आउँदै गरेको ना ६५ प ९२९२ नम्बरको मोटरसाइकल र ना ५ ख ८२९६ नम्बरको ट्रक आपसमा ठोक्किएर दुर्घटना भएको हो । दुर्घटना धनुषाको मिथिला नगरपालिका–६ स्थित पूर्व–पश्चिम राजमार्गमा गएराति भएको हो । दुर्घटनामा ज ९ प ९८५९ मोटरसाइकल चालक मिथिला नगपालिका–३ हरियरपुर बस्ने २० वर्ष दीपकुमार महतोको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । गम्भीर घाईते उहाँको जनकपुरस्थित प्रादेशिक अस्पताल ल्याउने क्रममा बाटैमा मृत्यु भएको प्रहरीको भनाई छ । घाईते हुनेमा धनुषाधाम नगरपालिका–९, धरापानीका २४ वर्षका रमेश मगर र १८ वर्ष निरज मगर रहेका छन् । धनुषामा दुई मोटरसाइकल र ट्रक ठोक्किए, १ जनाको मृत्यु ।। धनुषामा दुई मोटरसाइकल र ट्रक एकापसमा ठोक्किदा १ जनाको मृत्यु भएको छ भने अन्य दुई जना घाइते भएका छन् । पूर्वबाट पश्चिमका लागि छुटेको गरेको ज ९ प ९८५९ नम्बरको मोटरसाइकल, विपरीत दिशाबाट आउँदै गरेको ना ६५ प ९२९२ नम्बरको मोटरसाइकल र ना ५ ख ८२९६ नम्बरको ट्रक आपसमा ठोक्किएर दुर्घटना भएको हो । दुर्घटना धनुषाको मिथिला नगरपालिका–६ स्थित पूर्व–पश्चिम राजमार्गमा गएराति भएको हो । दुर्घटनामा ज ९ प ९८५९ मोटरसाइकल चालक मिथिला नगपालिका–३ हरियरपुर बस्ने २० वर्ष दीपकुमार महतोको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । गम्भीर घाईते उहाँको जनकपुरस्थित प्रादेशिक अस्पताल ल्याउने क्रममा बाटैमा मृत्यु भएको प्रहरीको भनाई छ । घाईते हुनेमा धनुषाधाम नगरपालिका–९, धरापानीका २४ वर्षका रमेश मगर र १८ वर्ष निरज मगर रहेका छन् ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here