एजेन्सी ।। सलमान खानको ‘दबंग ३’ यसै बर्ष सिनेमाघरमा दर्शकमाझ तहल्का मच्चाउन आईरहेका छन् । सन् २०१० मा दबंगबाट बलिउडमा करिअर सुरु गरेकि सोनाक्षी सिन्हा फेरि एक पटक दबंग ३ लिएर दर्शक माझ आउदैछिन् । फिल्म रिलिज हुनु अघिनै दर्शकहरुको दबंग ३ प्रति ध्यान खिचेको छ । प्रमोसनका क्रममा बलिउड हङ्गामासँग कुरा गर्दै सोनाक्षीले आफूलाई रोमान्टिक फिल्म खेल्न मनपर्ने मात्र बताइनन् उनले खेल्न चाहेको रोमान्टिक हिरोको नामसमेत लिइन्। उनले रोमान्टिक फिल्म खेल्न चाहेको बलिउड नायक न सलमान खान नै थिए न शाखरुख खान। आमिर खान पनि उनको सूचीमा परेनन्। उनी थिए( ऋतिक रोशन।

ऋतिक नै किन तरु भनि सोधिएको प्रश्नमा सोनाक्षीले भनिन्, ‘ऋत्रिक हरेक फिल्ममा शानदार देखिन्छन्। म उनको ठूलो फ्यान पनि हुँ। ऋतिक यस फिल्म उद्योगको सबैभन्दा ‘हट एक्टर’ हुन्।’ दबंग ३ यही डिसेम्बर २० का दिन रिलिज हुँदैछ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here