काठमाडौंं ।। समाजवादी पार्टीले सरकार छाड्नेबारे निर्णय गर्ने जिम्मा पदाधिकारीलाई दिएको छ । पार्टीको शुक्रबार र शनिबार बसेको केन्द्रीय समितिको बैठकले यस्तो निर्णय गरेको हो । सरकारबारे सबै पक्ष समय ख्याल राख्दै, कहिले कुन तरिकाबाट छोड्ने भन्ने अन्तिम निर्णय गर्ने जिम्मा पदाधिकारीलाई दिएको प्रचार विभाग उपप्रमुख विश्वदीप पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार राजपासँग गर्ने भनिएको पार्टी एकताबारे पनि कार्यकारिणी समितिले नै निर्णय गर्ने छ । पदाधिकारी बैठक सम्भवत आइतबार नै बस्ने छ । पार्टीको संघीय परिषद् बैठक बिहीबार बसेको थियो । सो बैठकमा संघीय परिषद् अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईले राजनीतिक प्रतिवेदन पेस गर्नुभएको थियो । आफ्नो प्रतिवेदनमा उहाँले सरकारमा संलग्नताबारे गम्भीर समीक्षा जरुरी रहेको बताउनुभएको थियो ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।
अघिल्लो सामग्रीगढीमाई मेला आजदेखि सुरु
यसपछिको सामग्रीविद्यालयमा इन्टरनेट जडान
सुमिन्त्रा मिडिया प्रा.लि. गौर रौतहटद्वारा संचालित याे संगम खवर नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनु भएकोमा धन्यवाद । समाचारको लागि +977-9845134379 फोन गर्नुहोस् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here