फोटो :– मृत अवस्थामा फेलापरेका निलगाई तथा डिभिजन वन कार्यालयका कर्मचारीहरु

एम.के.चौधरी । गरुडा। रौतहट जिल्लाको गरुडा नगरपालिका वडा नम्बर ८ बसविट्टि जिंगडियामा नेपाल प्रहरी स्कुलको पुर्वतर्प जाने बाटोको करिब ५०० मिटर अगाडी बाँस घारीमा मृत अवस्थाम निलगाई भेटिएको छ ।
आइतवारको बिहान करिब ५ बजेको समयमा स्थानीयहरु आ–आफ्नो खेतबारी तीर जाने क्रममो मृत अवस्थामे निलगाई देखे पछि स्थानीय प्रशसनलाई खबर गरेको थियो । ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाबाट खटिएको प्रहरी टोली मृत अवस्थामा बरामद गरेको नलगाईको सम्बन्धमा डिभिजन वन कार्यालय रौतहटलाई जानकारी गराएको थियो । प्रहरीको अनुसार स्थानीयबासी संघ सोधपुछ गर्दा निलगाई कहाँबाट आयो, कसरी मृतु भयो भन्ने बारे आफुहरुलाई जानकारी नभएको बताएका थिए । डिभिजन वन कार्यालय तथा ईलाका प्रहरी कार्यालयका कर्मचारीहरुले स्थानीय वडा नम्बर ८ का वडा सदस्य नन्दलाल पाल, स्थानीय व्यक्तिहरु, पत्रकारहरुको रोहवरमा डिभिजन वन कार्यालय रौतहटका वन कर्मचारीहरुले घटनास्थलको नापाजाँच तथा घटनास्लथ मुचुकलका उठाएको थियो ।
मुचुलका अनुसार मृत अवस्थामा फेलापरेका निलगाईलाई कुनै किसिमको चोटपटक नलागेको बताएका थिए । मृत निलगाईलाई स्थानीयहरुको रोहवरमा खाल्टो खनी माटोले पुरेको खबर ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाले बताएको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here