मुम्बई ।। बलिउड अभिनेता सलमान खानले आफ्नो अंगरक्षक शेराका छोरा टाइगरलाई बलिउडमा लन्च गर्ने भएका छन् । उनले टाइगरलाई लन्च गर्न लागेको फिल्मको स्क्रिप्ट सकिएको छ । यससँगै उनीहरु टाइगरको अपोजिटमा मुख्य अभिनेत्री र उत्कृष्ट निर्देशकको खोजीमा छन् ।
फिल्मको सुटिङ जनवरी २०२३ मा सुरु हुने
पिंकभिल्लाका अनुसार सलमान खान आफ्नो बलिउड प्रवेशका लागि टाइगरको रूपान्तरण चाहन्छन् र त्यसलाई नजिकबाट हेरिरहेका छन्। मिडिया रिपोर्टका अनुसार उनले यसका लागि सतीश कौशिकसँग सम्पर्क गरेका छन् । यसका लागि सलमानले धेरै अभिनेत्रीसँग सम्पर्क पनि गरेका छन् तर अहिलेसम्म कसैलाई पनि फाइनल गरिएको छैन । टाइगरको फिल्मको सुटिङ जनवरी २०२३ मा सुरु हुनेछ ।
टाइगर ‘सुल्तान’ मा सहायक निर्देशकको रुपमा
टाइगरलाई २०१९ मा बलिउडमा लन्च गर्ने बारे कुरा गर्दै सलमानले भनेका थिए, ‘शेराको छोरा टाइगर अहिले विकास भइरहेको छ र धेरै निर्माता र निर्देशकको रोजाइ बनिसकेका छन् । शेरालाई लाग्छ कि म उनको छोराको लागि उत्कृष्ट स्क्रिप्ट खोज्छु। त्यसैले म अहिले स्क्रिप्ट खोज्दै छु। मैले अझै राम्रो केहि फेला पारेको छैन।
क्यामेराको सामना गर्नु अघि टाइगरले सलमानको २०१६ को रिलिज ुसुल्तानु मा सहायक निर्देशकको रूपमा काम गरेका थिए।
शेराको तलब मासिक १६.५० लाख
सलमानका अंगरक्षक शेराले २४ वर्षदेखि उनको सुरक्षा गर्दै आएका छन् । जहाँ सलमान पुग्नुपर्छ, शेराले एक दिन अगावै त्यो ठाउँको स्टक लिन्छ। कहिलेकाहीँ बाटो खाली गर्न पाँच(पाँच किलोमिटर हिँड्नुपर्छ।
बडी बिल्डिङमा जुनियर मि। मुम्बई र जुनियर मि। महाराष्ट्रजस्ता उपाधि जितेका शेरा सलमानलाई सधैं यस्तै हुने गर्छन् । एक वेबसाइटको रिपोर्टका अनुसार शेराले सलमानको सुरक्षाका लागि वार्षिक २ करोड भारु पारिश्रमिक पाउँछन्, जसको अर्थ उनले मासिक १६।५० लाख रुपैयाँ कमाउँछन्।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here