मुम्बई ।। शाहरुख खान र दीपिका पादुकोणको फिल्म ‘पठान’ को पहिलो गीत ‘बेशराम रंग’ रिलिज हुनेबित्तिकै विवादमा परेको छ । ‘बेशरम रंग’ गीतमा दीपिकाको सुन्तला रंगको बिकिनीको विरोध भइरहेको छ । धेरै संघसंस्थाले भगवा रङलाई आस्थाको प्रतीक मान्छन् । त्यसैले यो रंगको बिकिनी लगाएर ‘बेशरम रंग’ मा नाच्नु ठीक होइन । ‘पठान’ गीतको विवादमा मुकेश खन्नाले अब आफ्नो धारणा राखेका छन् ।
बेशरम रंगमा मुकेश खन्ना रिसाए
पायल रोहतगी र शर्लिन चोपडापछि मुकेश खन्ना पनि बेशरम रंग गीतमा रिसाएका छन् । मुकेश खन्नाले शाहरुख र दीपिकाको फिल्मको गीतलाई अश्लील भनेका छन् । एबीपीलाई दिएको अन्तर्वार्तामा अभिनेताले भने, ‘आजका बालबालिका टिभी र फिल्म हेरेर हुर्किरहेका छन् । त्यसैले यस्ता गीतलाई सेन्सर बोर्डले पास गर्नु हुँदैन ।
युवा र बालबालिकामा यसको नराम्रो असर
बेशरम रंग गीतलाई मुकेश खन्नाले अश्लील भनेका छन् । उनी भन्छन्, ‘यस्तो गीत ल्याउने हाम्रो देश स्पेन बनेको छैन । अहिले आधा लुगामा गीतहरू निर्माण भइरहेका छन् ।केही समयपछि कपडा बिना गीत बन्छ । मुकेश खन्ना भन्छन्, किन सेन्सर बोर्डले यसरी गीत पास गर्यो भन्ने बुझिनँ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here