मुम्बई ।। अभिनेत्री आलिया भट्टको प्रोडक्सन हाउसको डेब्यु फिल्म ‘डार्लिङ्स’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । यो फिल्म अगस्ट ५ मा नेटफ्लिक्समा रिलिज हुनेछ । ट्रेलरमा आलिया भट्ट ड्यासिङ स्टाइलमा देखिएकी छिन् ।
ट्रेलरमा उनी घरेलु हिंसाको सिकार देखिएकी छिन् तर योसँगै उनी पतिको अत्याचारबाट त्रसित भएर बदला लिने शैलीमा पनि देखिएकी छिन् । यस फिल्ममा आलियाका अलावा शेफाली शाह, विजय वर्मा, रोशन म्याथ्यू र राजेश शर्मा पनि महत्वपूर्ण भूमिकामा देखिनेछन् ।
ट्रेलरको सुरुमा आलिया भट्टका श्रीमान् हमजा शेखको भूमिका निभाएका अभिनेता विजय वर्मा ‘म आफ्नी श्रीमतीलाई धेरै माया गर्छु तर म उनलाई छोड्दैछु’ भन्दै देखिएका छन् । त्यसपछि आलिया भट्ट देखिएकी छिन् । रातो लुगामा र रातो लिपस्टिक लगाएको। श्रीमानलाई पर्खिरहेकी छिन् र पर्खाइ अधुरो रहन्छ । यसपछि उनले श्रीमान् हराएको रिपोर्ट दर्ता गराएकी छिन् ।
अन्ततः श्रीमानले उनलाई समातेर बन्धक बनाएर कुटपिट गर्छिन्। अर्को क्षण उनी आफैं पनि घरेलु हिंसाको सिकार भएजस्तो लाग्छ । ट्रेलरमा हम्जा ड्रग्सको लत रहेको र आफ्नी श्रीमतीलाई कुटपिट गरेको देखाइएको छ ।
आलियाले सामाजिक सञ्जाल पोष्टमार्फत ट्रेलरको जानकारी दिएकी छिन् । उनले लेखेकी छिन्, ‘निर्माताको रूपमा मेरो पहिलो फिल्म हो । धेरै उत्साहित, नर्वस र भावनात्मक महसुस भएको छ । ‘डार्लिङ्स’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आलियाले यो फिल्म शाहरुख खान र गौरी खानको रेड चिलीजसँग मिलेर निर्माण गरेकी छिन् ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here