एजेन्सी ।। विश्वभर कोरोना भाइरस कोभिड १९ का कारण मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३० लाख नाघेको छ । आज सम्म विश्वभर कोरोनाका कारण ३० लाख २ हजार १ सय ५७ जनाको मृत्यु भएको छ । हाल सम्म कोरोनाका कारण १३ करोड ९८ लाख २ हजार मानिस सङ्क्रमित भएका छन् । हाल सम्म कोरोना भएर पनि ११ करोड ८८ लाख २७ हजार मानिसहरु उपचार पछि निको भएका छन् । कोरोनाका कारण सबैभन्दा धेरै अमेरिकामा मात्रै ५ लाख ७८ हजार ९ सयको मृत्यु भएको छ । अमेरिकामा हाल सम्म ३ करोड २२ लाख २४ हजार मानिस सङ्क्रमित भएका छन् । भारतमा हाल सम्म कोरोनाका कारण १ लाख ७४ हजार मानिसहरुको मृत्यु भएको छ भने १ करोड ४२ लाख ९१ ह्जार मानिस सङ्क्रमित भएका छन् । कोरोनाका कारण ब्राजिलमा ३ लाख ६५ हजारको मृत्यु भएको छ भने फ्रान्समा १ लाख भन्दा धेरैको मृत्यु भएको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here