एजेन्सी ।। हलिउड अभिनेत्री केली प्रेस्टनको स्तन क्यान्सरबाट मृत्यु भएको छ । ५७ वर्षीय केलीको विगत दुई वर्षदेखी स्तन क्यान्सरसँग लडिरिरहेकी थिइन । केलीको पति अभिनेता जोन ट्राभोल्टीले इन्स्टाग्राममा एउटा पोष्ट लेख्दै कलीको मृत्यु भएको जानकारी दिएका छन् ।
जोनले लेखेका छन् ःुमैले अत्यन्त दुस् खका साथ भन्नुपर्दछ कि मेरी सुन्दरी श्रीमती केलीको मृत्यु भएको छ। उनी दुई वर्षसम्म स्तन क्यान्सरबाट पीडित थिइन्। उनले ठूलो साहसका साथ यो युद्ध लडे। उनले तपाईं सबैबाट प्रेम र समर्थन प्राप्त गरिरह्यो। म र मेरो परिवार सँधै उनका डाक्टर र नर्सहरूको लागि आभारी हुनेछौं। उहाँलाई प्रेम गर्ने उनका सबै साथीहरूलाई पनि धन्यवाद। केली सधैं प्रेम र जीवनको लागि सम्झना गरिन्छ। अब म आफनो बच्चाहरुलाई समय दिने छु जसले आफनो आमालाई खाएको छ ।

उनले यस रोगलाई सार्वजनिक नगरी गोप्यरुपमा चिकित्सकहरुबाट उपचार गराइरहेकी थिइन ।
गत वर्ष सेप्टेम्बरमा अभिनेता जोन र केलीले उनीहरूको २८औं वैवाहिक वर्षगाँठ मनाएका थिए। जोन र केलीले सन् २००९मा आफ्ना जेठा छोरा जेटलाई गुमाएका थिए। प्रेस्टन सन् १९८५ मा ‘मिसचिफ’ मार्फत चलचित्र क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी थिइन्।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here