काठमाडाैं ।। अहिले देशभरका धेरै ठाउँमा वर्षा भइरहेको छ । मौसम पूर्वानुमान महाशाखका अनुसार आज दिउँसो पनि देशका धेरै स्थानमा हल्कादेखि मध्यमसम्म वर्षा हुने सम्भावना रहेको छ । हाल देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । साथै भारतको उत्तर प्रदेशको उत्तरपूर्वी भूभाग नजिक निम्न चापीय क्षेत्र रहेको छ । हाल देशभर सामान्यदेखि पूर्ण बदली रही प्रदेश १, बागमती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश, प्रदेश ५ र कर्णाली प्रदेशका हिमाली क्षेत्रका केही स्थानहरूमा वर्षा हुने महाशाखाले जारी गरेको मौसमी बुलेटिनमा उल्लेख छ । २४ घण्टे चेतावनी जारी गर्दै महाशाखाले वर्षा हुने क्षेत्रमा बाढीपहिरो तथा डुबानको समेत खतरा रहेकाले होसियारी अपनाउन आग्रह गरेको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।
अघिल्लो सामग्रीआजदेखि ५० को नयाँ नोट बजारमा
यसपछिको सामग्रीनुवाकोटमा देखियो सलह किरा
सुमिन्त्रा मिडिया प्रा.लि. गौर रौतहटद्वारा संचालित याे संगम खवर नेपाली भाषाको अनलाइन समाचार संस्था हो । हामी तपाईहरुमा देशविदेशका समाचार र विचार पस्कने गर्छौ । तपाईको आलोचनात्मक सुझाव हाम्रा लागी सधै ग्रह्य छ । हामीलाई पछ्याउनु भएकोमा धन्यवाद । समाचारको लागि +977-9845134379 फोन गर्नुहोस् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here