सागर, संगम, रौतहट ।। रौतहटको देवाही गोनाही नगरपालिका वडा नम्बर ५ टिकुलियामा दुई पक्ष बिच झडप भएको छ। सडकको बाटो निकालने बिषयलाई लिएर स्थानिय प्रमोध कुमार दुवे र रामएकवाल मुखिया बिच बोलचा हुदा सो झडप भएको छ ।

झडपमा परिएर दबै तर्फ बाट ६ जना घाईते भएका छन। झडपमा दुवे पक्षयका प्रमोद कुमार दुवे र मनोज कुमार दुवेका टाउकोमा गंम्भिर चोट लागदा घईते भएका छन। र सोही झडपमा अर्का पक्षयका ४ जना घायल भएका छन। घायल मधे कृष्णा मुखिया, रामएकवाल मुखिया,र प्रदिप मुखिया,रहेका छन। गम्भिर घायल भएका रामएकवाल मुखिया,र प्रदिप मुखिया, सोनालाल मुखिया लाई गरुडामा समान्य उपचार गरि थप उचारको लागि बिरंगज रेफर गरिएको डिएसपी महतोले बताएका छन।

अन्य घाईतेहरुलाई शिवनगरमा रहेका संजिवन किल्निकमा उपचार भईरहेका र त्यस मधे एक जनालाई बाहिर पठाईएको छ। झडपमा धारिलो हथियार प्रहार गरिएको अनुसन्धान बाट खुलेको छ। झडप पछी ईलका प्रहरी कार्यलय देवाही गोनाही र ईलका प्रहरी कार्यलय गरुडा बाट गएको डिएसपी ज्ञान कुमार महतोको संयुक्त टोलीले घायल भएका सबैलाई उपचारको लागि पठाईएको र यसबारे अनुसन्धान भईरहेको ईलका प्रहरी कार्यलयका गरुडाका प्रमुख डिएसपी ज्ञान कुमार महतोले बताएका छ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here