काठमान्डु।। सहिद स्मारक ’ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा च्यासल युथ क्लब पराजित भएको छ । त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालामा आज भएको खेलमा च्यासल फ्रेन्ड्स क्लबसँग १–० गोल अन्तरले पराजित भएको हो । फ्रेन्ड्सलाई जित दिलाउन उत्तम राईले निर्णायक गोल गर्नुभयो ।

पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा सकिएको खेलको ८४औं मिनेटमा उत्तमले गोल गर्नुभएको हो । फ्रेन्ड्सका विश्व अधिकारीको फ्रिकिक च्यासलका गोलकिपर एलेन न्यौपानेले बचाएपछि आएको रिबाउन्ड बलमा उत्तमले गोल गर्नुभएको हो ।

यस अघि बल पोजिसनमा पकड जमाएको च्यासलले फ्रेन्ड्सविरुद्ध गोल गर्न सकेन । उसका प्रहार फ्रेन्ड्सका गोलकिपर देव लिम्बु बाधक बन्नुभएको थियो । यस्तै च्यासल र फ्रेन्ड्सले पहिलो हाफमा पनि गोलको केहि अवसर गुमाएको थियो । खेलमा फ्रेन्ड्सका उत्तम म्यान अफ दि म्याच हुनुभयो । जितसँगै फ्रेन्ड्स लिगको नवौं स्थानमा उक्लिएको छ ।

लिगमा तेस्रो जित निकालेको फ्रेन्ड्सले नौ खेलमा ११ अंक जोडेको छ । च्यासल नौ खेलबाट नौ अंक सहित लिगको दशौँ स्थानमा झरेको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here