।। पार्टी भित्रको विवाद् समाधानका लागि काँग्रेस नेताहरु छुट्टा छुट्टै छलफलमा जुटेका छन् । आज विवाद मिलाउनेगरि महाधिवेसनको कार्य सूचीसहित बैठक बस्दैछ । सभापति शेर बहादुर देउवा बरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलको अडान पछि महाधिवेसनको कार्यसूचीमा छलफल गर्न तयार हुनुभएको छ । सभापति देउवाले भातृसंस्था नेविसंघ र तरुण दलको म्याद थप्न गृहकार्य गरिरहेका बेला रामचन्द्र पौडेल पक्षधरका नेताहरुको हिजो पनि छुट्टै बैठक बसेको थियो । बैठकमा तरुण दल र नेविसंघमा आफूपक्षीय रणनीति बनाउन छलफल भएको थियो । नेविसंघको विशेष भेलामा काँग्रेसका केन्द्रिय सदस्य नविन्द्रराज जोशी, बद्रि पान्डे र कल्याण गुरुङले संयोजन गर्नुभएको थियो । नेता नविन्द्रराज जोशीले आज बैठकमा महाधिवेसन छलफल भएप्छि अरु विषयमा कुरा हुनेगरि छलफल भएको बताउनुभयो । काँग्रेस उपसभापति विमलेन्द्र निधी र नेता प्रकाशमान सिंहबीच आजै छलफल भएको छ । काँग्रेस केन्द्रिय समिति बैठक बिहान ११ बजेपछि बोलाइएको छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here