काठमाडौं ।। बलिउड अभिनेता शादि कपुरको यो वर्षको उत्कृष्ट फिल्म कबिर सिंह हिट रह्यो । यो फिल्मले २८० करोड भारतीय रुपैयाँ कमायो । र्दशकहरुले पनि यो फिल्मलाई अत्याधीक मन पराए । तर हालै एक अवार्ड कार्यक्रममा उनको फिल्म ‘कबीर सिंह’ ले अवार्ड पाउने तय भएको भए पनि अन्तिम सयममा ‘गली ब्वाई’ बाट रणवीर सिंहलाई अवार्ड दिइएको थियो । अर्वाड नपाएपछि उनले शोमा प्रस्तुति पनि दिएन र कार्यक्रम छोडेर हिँडेका छन् ।
शाहिद कपूरले अवार्ड पाउने निश्चित भएको र उनले उक्त कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तुती पनि दिने तयारीमा थिए । त्यसको लागि उनी तयारी पनि गरिरहेका थिए । तर, अन्तिम समयमा अवार्ड रणवीर सिंहलाई दिएपछि उनी रिसाएर प्रस्तुती समेत नदिई कार्यक्रम छोडेर ।
भरतीय सञ्चार माधयमका अनुसार कबिर सिहंका लागि शासहदले उपाधि जित्ने अपेक्षा गरेका थिए । शोमा प्रस्तुति दिन नमानेपछि आयोजकले हतारमा बलिउडकै चर्चित अभिनेता वरुण धवणलाई मनाएका थिए ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here