ओखलढुंगा ।। पूर्णप्रसाद न्यौपाने, भिजन एफएम, ओखलढुंगा व्याकुल माईला गोल्डकप आजबाट सुरु हुँदैछ । राष्ट्रिय गानका रचनाकार व्याकुल माईलाको नामबाट विगत ८ वर्षदेखि सञ्चालन हुँदै आएको व्याकुल माईला गोल्डकपको आठौं संस्करण आजबाट सुरु हुन लागेको हो । खेलकुदका माध्यमबाट दिगो विकासको लक्ष्य हासिल गर्ने उद्देश्यले सञ्चालन हुने प्रतियोगिताको तयारी पुरा भएको आयोजक संस्थाका संस्थापक संयोजक आश्राचन राईले जानकारी दिनुभयो । सोक्माटारमा सञ्चालन हुने प्रतियोगितामा खुल्ला पुरुष फुटबल र रुपामाया स्मृति महिला फुटबल खेल खेलिनेछ । पुरुष तर्फको खेलमा प्रथम हुने टिमले शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्रको साथमा नगद १ लाख ५० हजार र द्धितिय हुनेले नगद ८० हजार र सेमीफाईनलमा पुग्ने टिमले नगद १५÷१५ हजार प्राप्त गर्नेछ । यस्तै उत्कृष्ट खेलाडी, उत्कृष्ट गोल रक्षक, सर्वाधिक गोलकर्ता तथा उदयमान खेलाडीलाई मेडलको साथमा जनही तीन–तीन हजार, र अनुशासित टिमलाई दिलकर्ण बेस्ट अबार्ड प्रमाण पत्र सहित नगद १० हजार प्रदान गरिने छ । महिला तर्फको फुटबल खेलमा प्रथम हुने टिमलाई शिल्ड, मेडल र प्रमाण पत्रको साथमा नगद २५ हजार र द्वितिय हुने टिमलाई शिल्ड, मेडल र प्रमाण पत्रको साथमा नगद १० हजार प्रदान गरिने छ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here