भारतिय आईटम क्यूनको रुपमा चर्चीत अभिनेत्री सन्नी लियोनी भोलि बिहीबार नेपाल आउने भएकी छिन् । नेपाली कथानक चलचित्र ‘पासवर्ड’को प्रिमियरमा सहभागी हुन अभिनेत्री सन्नी नेपाल आउन लागेकी बताईएको छ ।
पासवर्ड चलचित्रका निर्देशक सम्राट बस्नेतले बताए अनुसार, काठमान्डौको कमलपोखरी स्थित कुमारी चलचित्र भवनमा आयोजना हुने प्रिमियरका लागि उनी दिनको २ बजे त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा उत्रिनेछिन् । प्रिमियरका लागि ७ः३० बजे कुमारी हल पुग्ने सन्नीले मिडिया साक्षात्कार गरेपछि ‘पासवर्ड’ फिल्म पनि हेर्ने कार्यक्रम रहेको बस्नेतको जानकारी गराएको छ ।
पोर्न दुनियाँबाट बलिउडमा प्रवेश गरेकी अभिनेत्री सन्नी नेपाल आउन लागेको यो पहिला पटक भने होइन । केही पहिले पनि उनी एक व्यापारिक कार्यक्रममा सहभागी हुन नेपाल आएकी थिइन् । सन्नीलाई नेपाली फिल्मको आइटमका लागि निर्माताले दुई करोड तिरेको बताइएको छ ।
नेपाल आउन लागेकी सन्नीले शुक्रबार नेपालका केही स्थानमा भ्रमण समेत गर्ने र शनिबार भारत फर्किने समय तालिका रहेको छ । सन्नीले फिल्म ‘पासवर्ड’ मा एक आइटम नृत्य गरेकी छन् ।
‘पासवर्ड’ फिल्म निर्माता अमित बस्नेत र हिरालाल जोशी रहेका छन् भन्ने अनुपविक्रम शाही, विक्रम जोशी, सन्नी लियोनी, बुद्दि तामाङ, रविन्द्र झा, प्रविण खतिवडा, धिरेन शाक्य, लिजा सुनार, परि राना, छुल्ठिम गुरुङ, एभरेस्ट सुर्य बोहरा लगायतका कलाकारको अभिनयमा निर्माण भएको ‘पासवर्ड’ चलचित्र शुक्रबार रिलिज हुदैछ ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here