रौतहट ।। रौतहटको माधवनारायण नगरपालिकामा एक कार्यक्रमकाबिच प्रदेश २ का भुमि ब्यबस्था तथा कृषि राज्यमन्त्रि योगेन्द्र राय यादवको प्रमुख आतिथ्यमा विभिन्न स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरिएको छ । माधवनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर ९ गढोरघुनाथपुरमा सो सामग्री बितरण गरिएको स्थानिय सुनिल कुमार यादवले बताउनु भयो । राज्यमन्त्रि यादवको कै पहली कदमबाट सो स्थानमा आरडिसी नेपालको आर्थिक सहयोगमा ३८ थान पानी खाने प्लाष्टिकका बाल्टिन र हात धुने सावुन स्थानियलाई बुधबार एक कार्यक्रकाबिच बितरण गरिएको जनाइएको छ । माधवनारायण नगरपालिकाका नागरिकहरुमा कोरोना संकटको समयमा हात धुनको लागी आवश्यक सावुन तथा बाल्टिनको अभाव भएको माग भएकाले आफुले सोही अनुसार सो क्षेत्रका नागरिकलाई बाल्टिन र सावुन उपलब्ध गराइएको मन्त्रि यादवले बताउनु भयो । हिन्दुहरुको महान पर्वहरु विजया दशमी शुभ दिपावली तथा छठ पर्वको आगमनसंगै कोरोनाले आक्रान्त बन्न सक्ने भन्दै भिडभाड तथा सरकारले निर्माण गरेको स्वास्थ्य मापदण्डको पालना गर्नु पर्नेमा जोड दिनु भयो ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here