काठमाडाैं ।। पार्टीमा देखिएको विवाद समाधानका लागि प्रधानमन्त्री तथा नेकपा अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच निरन्तर छलफल भए पनि निष्कर्षमा पुग्न सकेको छैन । पछिल्ला बैठकमा एकअर्काबीच मन माझामाझ भए पनि विवाद भने झन गहिराइमा पुगेको छ । अध्यक्ष प्रचण्डले प्रधानमन्त्री र पार्टीको अध्यक्ष मध्य एक छोड्न ओलीलाई आग्रह गरे पनि त्यसलाई मान्न उहाँ तयार देखिनुभएको छैन । आज पनि दुई अध्यक्षबीच छलफलको तयारी भए पनि स्थान र समयको टुङ्गो नलागेको बालुवाटार स्रोतले जनाएको छ । स्थायी कमिटिमा प्रचण्ड–नेपाल समूहका नेताले प्रधानमन्त्री ओलीको दुवै पदबाट राजीनामा मागेपछि सुरु भएको नेकपाभित्रको विवाद अझै समाधान भएको छैन । विवाद समाधान नभएकाले स्थायी कमिटी बैठक भोलिसम्मका लागि सारिएको छ । नेतृत्वले पार्टीलाई अनिर्णयको बन्दी बनाएको भन्दै नेकपाका युवा नेताले भने तत्काल निकास दिन माग गरेका छन् । स्थायी कमिटि बैठकबाट पार्टी भित्रको विवाद् टुङ्गो नलागे केन्द्रीय समिति बैठक बोलाउनुपर्ने भन्दै हस्ताक्षर अभियान चलाईरहेकाहरुले यस्तो माग गरेका हुन् । नेकपाका केन्द्रीय सदस्य ठाकुर गैरेले कुनै पनि शर्तमा नेकपा फुट्न नदिने बताउनुभयो ।

हाम्राे यूटुव टीभी हेर्नकाे लागि यहाँ किलिक गराै ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here